Vodovodní kohoutek

Nabízené služby

Jelikož nabízíme poměrně širokou oblast instalatérských služeb, rozdělili jsme námi nabízené služby hned do několika kategorií. V každé z kategorií se můžete dočíst i detailnější popis instalatérských prací a služeb, které provádíme a poskytujeme.

Naše instalatérské služby v oborech voda, plyn, topení poskytujeme v okresech Pardubice, Chrudim, Kolín a Hradec Králové. V jiných krajích pouze po dohodě.

Kompletní realizace vody, plynu a topení

Ať už rekonstruujete či si zařizujete nový dům či byt, rádi Vám nabízíme kompletní instalatérské řešení - kanalizace, vody, plynu a topení. Není problém též připojit i výhodné solární kolektory pro ohřev vody.

Bez starostí a stresu můžete mít od nás profesionální řešení za rozumnou cenu. Před počátkem veškerých prací Vám předáme předběžnou kalkulaci a navhrneme nejvhodnější řešení právě pro Vás. Víme, že ceny energií stále rostou a proto se pokusíme Vám nabídnout co nejefektivnější využití energií. Nabízíme pouze ověřené a kvalitní materiály a výrobky.

Voda a kanalizace

Dodáváme a montujeme rozvody vody, kanalizace, včetně zařizovacích předmětů od tuzemských i zahraničních výrobců. Rozvody vody provádíme z plastového a měděného potrubí, rozvody kanalizace nabízíme v běžném plastovém potrubí.

Provádíme kompletní rozvody vody a kanalizace v bytech, rodinných domech a průmyslových objektech. Dodáváme a instalujeme septiky, jímky, domovní čističky odpadních vod a přečerpávací jímky domovních splašků případné napojením na veřejnou tlakovou kanalizaci. Dodáváme a montujeme solární ohřevy TUV (teplé užitkové vody) a bazénů pro rodinné domy, elektrické a plynové ohřívače na TUV pro byty, domy, průmyslové objekty. Provádíme výměny starých zásobníků TUV za nové ohřívače, včetně demontáže a ekologické likvidace.

Plyn

Provádíme přípojky z Hlavního Uzávěru Plynu do objektu dle projektové dokumentace, z potrubí plastového, měděného nebo ocelového. Dodáváme a montujeme plynové horkovzdušné jednotky do hal, skladů a dílen, dodáváme a připojujeme plynové spotřebiče - kotle, sporáky, topidla, ohřívače, za nové včetně případného odvozu starého spotřebiče. Při kompletních dodávkách a instalacích je samozřejmostí vypracování revizní zprávy. Nově dodané a nainstalované plynové spotřebiče Vám uvedeme do provozu a seřídíme autorizovaným servisním technikem. Na všechny dodané spotřebiče zajišťujeme pravidelný servis a údržbu.

Topení

Provádíme dodávku a montáž topení v bytech, veřejných budovách, halách. Při změnách oproti projektové dokumentaci vám topné systémy navrhneme, vypočítáme a po konzultaci zvolíme nejvýhodnější variantu. V rodinných domech vám navrhneme možnost kombinace dvou i více různých ohřevných médií na jednom systému rozvodu topení, které se vzájemně doplňují, například nejčastěji používaná varianta: plynový kotel-solární panely-krb,nebo krbová kamna s výměníkem.

Dodáváme a montujeme, popřípadě rekonstruujeme kotelny, provádíme výměny termostatických ventilů, šroubení a hlavic u starších topných systémů, regulaci nových i stávajících otopných soustav, dodáváme a montujeme na stávající otopné soustavy vyvažovací ventily. Dodáváme nové kotelny pro bytové domy a firmy včetně regulace topného systému.

Nabízíme kotle pro dva až tři topné okruhy s možností vestavěného nebo externího zásobníku TUV. Tyto kotle jsou nejvhodnější pro rodinné domy s dvěma topnými systémy například: podlahové topení-radiátory, podlahové topení-bazén. Zajišťujeme dodávku a montáž kotlů včetně ovládacích a regulačních komponentů všech tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme a montujeme kotle plynové: konveční, kondenzační, stacionární, elektrické a kotle na pevná paliva - dřevo, uhlí, pelety, biomasu (zplynovací kotle). Instalovaný kotel vám seřídíme a zajistíme pravidelný servis.

Nabízíme ovládání plynového kotle pomocí mobilního telefonu.
Dodáme topné systémy pro nízkoenergetické rodinné domy řešené za pomocí vzduchotechnických rekuperačních jednotek. Nabízíme úsporné vytápění a ohřev vody pomocí solárních panelů, tepelného čerpadla a kondenzačního kotle, topné systémy klasické i podlahové. Pro rozvody topení používáme materiál měď, plast. Dodáváme a vyměňujeme staré radiátory za nové radiátory plechové, hliníkové a litinové.

Voda

Připojení či oprava kanalizace či vodovodních potrubí je pro nás hračka!

Plyn

Ve všech druzích plynových kotlů se dobře vyznáme, dobře Vám poradíme!

Topení

Správně vybrané a namontované topení Vám ušetří nemálo nákladů. Stačí nás kontaktovat.